Prosecco Extra Dry Magnum

Dit is de meest gewilde stijl op de markt van vandaag, een wijn die het karakter van zijn druif en terroir volledig respecteert en tegelijkertijd voldoet aan de hedendaagse wijnliefhebber, die steeds zachtere wijnen verlangt. Het begroet het oog met een bleek
strogeel, dan een intrigerende, aanhoudende kraal van kleine belletjes.
Het boeket, ruim en verfijnd, doet denken aan net rijpe peer en vooral appel, samen met een zeer subtiele bloemigheid. Een frisse zuurgraad brengt het effect van de restsuiker van de wijn en de algehele structuur in evenwicht, wat resulteert in een opmerkelijk verfrissende,
prachtig geproportioneerde wijn.
Extra Dry past perfect bij het assortiment gezouten vlees, vegetarische soufflés, hartige mousse, weekdieren en schaaldieren, lichte visbouillon, verse en zachte kazen.

  • Regio: Veneto
  • Wijnhuis: Collalto

Meer info?

Meer info over deze wijn? Of vindt u dit misschien het ideale relatiegeschenk? Aarzel niet om ons te contacteren.

Wijnhuis Collalto

Wijnhuis
Renato Pergola

Puro amore ❤️ per i vini 🍷 italiani 🇮🇹

Ik ben Renato en eigenaar van Zio Vino. Met een enorme liefde en passie voor Italiaanse wijnen verwelkom ik u graag bij ons in de winkel.

Kom gerust tijdens de openingsuren eens langs of maak een afspraak om na de openingsuren onze topwijnen te komen bewonderen en proeven!

Saluti
Renato


Zio Vino logo

Zio Vino 🇮🇹

Open van woensdag t/m zaterdag tussen 10u & 18u

Adres: Dorp 10/1, 2230 Herselt

Gsm: +32 476 40 22 95
Mail: welkom@ziovino.be

BTW: BE0893.030.401
BNP Paribas Fortis 31 001 537 164 555

Naar boven

Created with ❤️ by Digital Work
Privacybeleid
©2022 ZioVino.be