Het kleine landgoed wordt gerund door de familie Kerschbaumer. Wijn wordt sinds 1995 op het landgoed gebotteld. Daarvoor werden druiven verkocht aan andere lokale wijnhuizen. De wijngaarden liggen op een mooie locatie op 700 meter boven zeeniveau en dichte aanplant, gecombineerd met koele nachten in de zomer, dragen ertoe bij dat deze wijnen extreem fris en aromatisch zijn.
Naast Pinot Gris worden ook Kerner, Gewuerztraminer, Mueller Thurgau, Riesling en Sylvaner verbouwd.
Köfererhof
Ik ben Renato en eigenaar van Zio Vino. Met een enorme liefde en passie voor Italiaanse wijnen verwelkom ik u graag bij ons in de winkel.
Kom gerust tijdens de openingsuren eens langs of maak een afspraak om na de openingsuren onze topwijnen te komen bewonderen en proeven!
Saluti
Renato
Adres: Dorp 10/1, 2230 Herselt
Gsm: +32 476 40 22 95
Mail: welkom@ziovino.be
BTW: BE0893.030.401
BNP Paribas Fortis 31 001 537 164 555
Created with ❤️ by Digital Work
Privacybeleid
©2022 ZioVino.be